Vyprask lizani kundicek

Ještě jsem si chvíli pohrál s bradavkami a pak jsem jak jenom to šlo nejšetrněji nacvakl na obě bradavky připravené svorky. Markéta jenom sykla bolestí. Potom jsem odvázal provaz a osvobodil Markétu z nepohodlné pozice. Viditelně se jí ulevilo, když mohla dát ruce dolů a nemusela stát na špičkách. Stále se šátkem na očích jsem ji dovel k posteli a jemně položil na záda. Znovu jsem jí uvázal ruce tentokrát každou zvlášť k horní pelesti postele.

Pak jsem jí zvedl obě nohy za hlavu a roztažené je uvázal k rukám. Pozice to nebyla o mnoho pohodlnější než před tím. Nohy za hlavou, mírně pokrčené, roztažené, skoro nejvíc, jak to šlo, možnost pohybu minimální. Ale pro mne naprosto ideální, měl jsem před sebou jako na dlani obě rozevírající se dírky. Závojíčky kundičky byly úplně otevřené, z kundičky teklo několik kapiček šťávy, dokonce na mě vykukoval i naběhlý vrcholek rozkoše. Věděl jsem, že Markéta má stále zavázané oči, tak jsem ze sebe sundal džíny a vysvobodil mého tuháka z trenek.

Došel jsem si do skříně pro devítiocasou kočku — devět kožených proužků připevněných k rukojeti a vzal jsem také středně velký vibrační anální kolík. Kleknul jsem si Markétě mezi nohy a chvíli pozoroval její nadržené díry. Vzal jsem anální kolík a začal kroužit přes závojíčky pomalu, hlouběji a hlouběji.

Vzhledem k malé velikosti kolíku jsem brzo byl až na doraz v kundičce. Když jsem kolík dostatečně promazal vytékajícími šťávami, k nelibosti Markéty jsem ho vyndal a pomalu ho začal tlačit na spodní dírku. Protože byl dostatečně promazaný a Markéta byla úplně roztažená vklouznul kolík do prdelky úplně bez problémů.

Přehoupl se přes nejširší místo a zůstal ve spodní dírce vězet jako nádherná ozdoba. Na nic jsem nečekal, vzal do ruky devítiocasou koku a přetáhl jsem Markétu přes vstrčenou kundu. Asi ránu nečekala, vykřikla a kundička se nádherně stáhla.

Bylo vidět jak se po ráně stáhla i prdelka kolem vraženého kolíku. Trochu jsem přitlačil a další ránu namířil na vnitřní stranu stehen. Začal jsem Markétu bičovat v rychlém tempu — jedna lehčí rána na kundičku a dvě tvrdší, každá na jedno stehno. Kožené proužky se zakusovaly do citlivých míst a zanechávaly po sobě rudě naběhlá jelita. Markéta křičela ale spíš vzrušením než bolestí. Co jí úvazy dovolily sebou mrskala, ale spíše než, že by uhýbala mi připadalo, že ještě více roztahuje nohy a vychází ranám vstříc.

Moje vzrušení se už nedalo vydržet. Rychle jsem sáhnul na ovládání análního vibrátoru a pustil ho na plné obrátky. Markétou projela vlna rozkoše z nečekaného podnětu a ještě víc vstrčila svojí nadrženou kundu.

Už jsem na nic nečekal a ….. Zběsile jsem začal přirážet. Okamžitě jsem cítil, jak mě její kundička začala stahovat a Markéta vykřikla v mohutném vyvrcholení.

Přes stěnu jsem cítil vibrace análního kolíku. Všiml jsem si svorek, které stále měla na bradavkách a rychle jí je sundal. Sundání muselo hodně bolet, následoval mohutný výkřik a Markéta se svíjela v dlouhé vlně orgasmů. Ani já jsem to už nemohl vydržet a začal jsem stříkat. Osvobozující výstřiky a stahy kundičky trvaly neuvěřitelně dlouho…. Stále jsem ležel na spoutané Markétě. Rukou jsem nahmátl zastavení vibrací a přisál se na její rty.

Můj kolík nejevil žádné známky ochabnutí. Po 14 dnech abstinence, potřeboval pokračování. Pomalu jsem ho vyndal z kundičky a opatrně vyndal i umělý kolík z prdelky a … Prdelka byla nádherně úzká a přesto připravená. Pomalu ale nesmlouvavě jsem zajel až po kořen a začal pomalu přirážet. Postupně jsem zvyšoval rychlost a Markéta se znovu dostávala do extáze. I já jsem cítil, že už to dlouho nevydržím. V tom jsem si všiml svorky sundané z bradavky a napadlo mě … Nepřestával jsem přirážet, rukou jsem roztáhl závojíčky nahmátl vrcholek rozkoše a … připnul.

Markétu jako by zasáhl šíp. Vykřikla, cítil jsem nádherný stah její prdelky a pak další a další. Markétu zalila další vlna orgasmů. Byl jsem úplně v transu, taková masáž se nedala dlouho nevydržet, během chvíle jsem jí vystříkal i druhou dírku…. Jenom pomalu jsem se dostával do reality. Postupně jsem odvázal Markétu, která stále byla   zadýchaná a duchem nepřítomná. Vyčerpaně jsem si vedle ní lehnul a objal její zmučené nádherné tělo….

Nebo jestli je vám popisovaný způsob tréninku proti mysli a Markéta by měla s hubnutím přestat nebo hubnout jinak.. Já a David jsme ji jemně líbali po těle,ale řekla nám, že se teď chce jen se dívat na nás, jak si to navzájem děláme. Hned jsme se na sebe s Davidem vrhli, cítila jsem jak hořím, bylo mezi námi tolik chemie, každý dotyk jsem cítila dvojnásobně, líbali jsme se, hladili a mačkali, ojížděli se na sucho, jednou rukou mi držel ruce za hlavou, třel mi koleno o mou kundičku, i když jsem ješte měla kalhotky jeho koleno bylo od mé štávy mokré, strhl mi kalhotky a zarazil mi do vlhké kundy dva prsty, bylo to tak nečekané a nádherné, že jsem hlasitě vzdychala ano.

Úplně jsem zapomněla na vedle ležící Hanku, když jsem se na ni při tom úžasném prstění podívala, zrovna si to taky dělala, dívala se na nás a honila si poštěváček.

David měl na sobě pořád džíny, Hanka mu je svlékla, jeho penis byl tvrdý a nabitý, tiskla jsem ho a užívala si jeho sílu. Chtěla jsem ho cítit v pusince, přetočili jsme se, David ležel na zádech a já jsem klečela mezi jeho stehny s jazykem na jeho žaludu a rukou na jeho koulích jsem ho uváděla do varu, Hanka mi šla brzy na pomoc a kouřili jsme mu toho klacka společně, netrvalo dlouho a nakrmil nás bohatou dávkou sperma.

Byli jsme všichni tak nadržení, Hanka řekla, že teď jsem na řade já, vrhli se na mě oba, líbali mě a okusovali, Hanka mi dráždila prsa a David mi krásně vylizoval kundičku, potom se přemístil   k mé prdelce a prolizoval mi oba otvory, po chvíli se přidala i Hanka, bylo užasný cítit tam oba jazyky najednou. Davidovi už zase stál a já ho hrozně chtěla cítit ve mně, ale nevěděla jsem co na to Hanka, na začátku jsme si řekli že styk bude mít jen s ní. David mi začal třít kundičku svým penisem, můj bože to bylo úžasný, ten pocit bezmoci a očekávání, kdy mi ho tak konečně zarazí.

Hanka mu poručila- Pořádně jí vyšukej miláčku! V tom jsem ho tam měla až po kořen, byla jsem ho plná, hned začal tvrdě přirážet, hodně tvrdě, pro mě to byla směs bolesti a maximálního uspokojení, něco nádherného, byla jsem během minuty. Řekl že, si mě chce vzít ještě ze zezadu, tak jsem na něj vyšpulila prdelku a drsný mrdání pokračovalo, jednu rukou mě držel za vlasy a surově tahal v rytmu přírazu, sem tam mě pořádně pleskl přes prdelku, během chvilky jsem byla zase vydrážděná na maximum, Hanka v tom ještě Davida podporovala a u toho se sama ukájela- Vystříkej jí piču.

Přišel druhý orgasmus , bylo to ještě intenzivnější, célá jsem se třásla a kundička mi škubala, David naposledy drsně zasunul a začal mě plnit svou horkou šťávou. Hanka se taky dovedla na vrchol. Všichni tři jsme si vedle sebe lehli a odpočívali, chvíli si jen tak povídali, ale Hance se udělalo špatně, asi z toho množství alkoholu, utíkala do koupelny zvracet, šla jsem hned za ní, chuděra, byla hotová, hned mi bylo jasné, že tahle noc skončila.

Šla jsem jí pro trochu vody ať se napije, v kuchyni stál David a když mě viděl nahou, šel ke mně a začal mě zase líbat a hladit, ještě jsem neměla dost a hrozně jsem ho chtěla, tak mi dalo velkou sílu se přemluvit, vysmeknout se mu a jít za Hankou, věděla jsem že by se jí nelíbilo, kdyby jsme si to užívali bez ní.

Chtěla si dát sprchu ať se probere a udělá se jí líp. Šla jsem teda zpět do postele, táhl mě tam můj chtíč, věděla jsem, že nezvládnu odolat. David mě začal přemlouvat, že se to Hanka nedozví, že to stihneme, než vyleze ze sprchy a už měl ve mně prsty a líbal mě na krku, nebudu lhát, věděla jsem že to nemám dělat a chtíč byl silnější než rozum.

Osedlala jsem si zase stojícího šulína a začala na něm jezdit, ale po chvíli se zastavila sprcha a my museli skončit a lehnou si dělat jakoby nic, v kundičce mi škubalo a já si přála zastavit čas ať Hanka nepřijde. Šlo vidět, že ji sprcha moc nepomohla, bylo ji očividně pořád dost zle, lehla si a řekla, že chce spát. Tiše jsme všichni leželi a moje kundička pořád tikala jako zběsilá, začala jsem se potichu ukájet sama, David mě hladil pod peřinou, ale na víc jsme si netroufli. V tom si Hanka sedla na posteli a řekla, že ví, že ještě nemáme dost a ať jdem někam jinam, že ona chce spát.

Něco takové ani jeden z nás nečekal, sebrali jsme se a šli do kuchyně, tam jsme si to rozdávali na stole i kuchyňské lince v různých polohách. Šli jsme spát až k ránu, ani nevím kolikrát jsem se udělala, ale bolela mě celá pipka, David byl opravdu skvělej hřebec a vydržel mě píchat, dokud jsme oba neměli dost.

Byla to ta nejlepší noc jakou jsem do té doby zažila. Byl obyčejný školní den, měla jsem mizernou náladu a potřebovala se rozptýlit, tak jsem zavolala mé kamarádce Hance, známe se od mala a považuji ji za část sebe.

Šli jsme na kafe a navzájem si postěžovali, já na nedostatek sexu , v té době jsem měla ne úplně ideální vztah na dálku. Hance se zase zdál stereotypní sex po dvouletém vztahu s Davidem. Začali jsme přemýšlet jak její vztah zpestřit, napadlo ji přibrat k sexu ještě někoho, zamrkala na mě, co já na to jestli do toho půjdu? Brala jsem to jako vtip, tak jsme tomu začaly smát, ale Hanka to myslela vážně, abych řekla pravdu, ta představa mě fakt lákala, Hanka je krásná holka a David se mi taky líbil, takový sexy fotbalista.

S Hankou, když jsme byly mladší jsme trochu experimentovaly v líbání, nejsem bi, ale mám ráda různé způsoby vzrušení a uspokojení. Shodou náhod měl David v ten den svátek, tak mu Hanka zavolala že má pro něj na večer speciální dáreček. Koupily jsme šampus a vodku a šli k Hance na byt. Začaly jsme s Hankou samy, potřebovaly jsme alkoholem nabrat trochu odvahy, později dorazil David, byl v šoku když nás tam viděl ve spodním prádle se šampusem v ruce.

Aby mu došlo, že já jsem ten dáreček, začala mě Hanka líbat, její rty byly sladké a měkké, cítila jsem z ní chuť sektu, vzrušovalo mě, že se na nás David dívá, chytila jsem Hanku oběma rukama za hlavu a převzala iniciativu, líbání bylo najednou vášnivé a nenasytné.

David byl v momentě u nás a začali jsme se líbat ve třech, bylo to něco úžasného, mimořádného, cítit je oba nejednou, tři hrající si jazyky, nikdy mě nenapadlo jak může být líbání ve třech vzrušující, kdo to nezkusil neví, kdo zkusil přeje si zažít to znovu a znovu, jenže to byl jen začátek. Po dlouhé chvíli jsme se od sebe odtrhly a společně si připili na dnešní noc.

David byl svým dárkem-mnou nadšen i na Hance šlo poznat, jak moc ji pouhé líbání vzrušilo a já? Cítila jsem, jak vlhnu. Sundaly jsme mu triko a položily ho na postel a začaly se mu obě věnovat, nechala jsem Hanku ať ho líbá na ústa a já ho začala líbat na jeho vypracovaném bříšku, nejdřív jemně, potom vášnivěji, sem tam jsem na místo jen hřejivě foukla a pak ho začala surově líbat až kousat, hrozně mě bavilo si s ním takhle hrát, když jsem mu jazykem zajížděla kousek pod džíny, nevydržel to a chytil mě za hlavu a přitáhl si mě nahoru k sobě a začal mě zuřivě líbat a mačkat mi zadeček, nechala jsem se strhnout touhou, ale Hanka nás oddělila řekla, že hlavní slovo má ona a jestli se jím nebudeme řídit, tak končíme.

Sundala si kalhotky a sedla si klínem k Davidově ústům a teď mi pěkně vyliž kundičku řekla. Chtěla jsem si ji také udobřit, tak jsem si klekla za ně, sundala ji podprsenku a hrála si s jejími malými pevnými prsy, sála jsem je a hnětla, okusovala ji bradavky, líbala ji na krku a na ústa, vzdychala a oplácela mi mé dotyky se stejnou intenzitou, její orgasmus se blížil a tekla Davidovi přímo do úst, po křeči orgasmu si lehla vedle Davida na postel a hlasitě oddechovala.

Tenhle příběh co vám teď napíšu se mi stal loni o prázdninách! Jakožto každá mladá kořist jsem i já hodně chatovala a seznamovala se s klukama v mém věku až sem narazila na to co vlastně hledám! Nehledala jsem něžnosti ani rozmazlování,já toužila po brutalitě a fistingu!

Ano chtěla sem mít ve své mrduchtivé kundě celou ruku chtěla jsem zažít pocit roztrhnutí, chtěla jsem cítit brutální bolest a jedině jemu to vyhovovalo stejně jako mě! Ten kluk se jmenoval Mates bylo mu 19 let v te době žil v Mostě a byl ze zazobané rodiny, takže věčně sám doma.. Byla to honosná vila s bazénem,saunou,garáží,několika ložnic a dokonce naprosto bezvadnou pracovnou kterou vídávala jsem do toho dne jedině v televizi: S Matesem sme si psavali často a ani jeden se nestyděl a tak jsme věděli co si kdo přeje!

Mates měl stejné přání jako já! Sice měl přítelkyni ale tá by mu nikdy tohle přání nedovolila a tak jsme se domluvili že přijedu! Nastartovala jsem svou modrou felicii a vydala se směr Most měla jsem před sebou přes km ne-li víc ale těšíla sem se tak strašně na to že mi to bylo uplně fuk..

Nemohla jsem se dočkat.. Ani mi neodpoví na pozdrav a už mě tahne domů…do té krásné pracovny.. Začínala jsem být až vzteklá z toho že se nic neděje ale on mě nechal u těch dveří rozepl si poklopec a surově mě stáhl za vlasy abych poklekla a otevřela pusu,splnila jsem to a on mi narval ptáka až na mandle,tahal mě za vlasy a já mu ho hezky lízala a kouřila,taky jsem ho kousala a drtila mu koule, vrtěl se sebou a sztrkal mi ho hlouběji a hlouběji do krku dokuď mi nevystříkal mandle svou dávkou semene,pak mě prudce chytl a hodil naproti dveřím kde byl stůl, na nic se mě neptal,surově mi roztáhl nohy a lizal mi kundičku tak rychle že sem tekla jako dunaj… Řvala jsem a on mě vždycky za každý vzdech dal facku "drž hubu ty děvko" řekl a já jen zařvala "tak mě šukej"nenechal se pobízet dvakrát ale místo aby mě šukal hezky čurákem vrazil mi tak okurek,studělo to,bolelo to to ale bylo to příjemný houpala jsem se na okurce a v hubě jsem měla jeho prsty abych nekřičela sem tam mě liskl,kousal mi bradavky,sál je,natahoval a já byla nepříčetná,orgasmus nenechal na sebe dlouho čekat!

Nepřestával…plnil naše přání,já nemusela nic dělat jen sem ležela na stole z roztáhlíma nohama a nechala tu svou pičku šukat tak jak se mu líbí! Nedokážu popsat ten pocit když do tak malé kundy vám někdo rve pořádnou chlapskou ruku,měla jsem pocit že mě roztrhne,oči se mi zalily slzami jak to zabolelo ale strašně mě to vzrušovalo strašně držela jsem se stolu a čekala ano ano bylo to krásný …..

Bylo to nezapomenutelný a vzrušující nikdo mě líp nevyšukal jako on! Už teď opět moje kunda při vzpomínce na to vlhne a chce ruku v kundě! S Matesem sme se viděli tehdy poprvé a naposledy,bohužel,nějak sme k sobě už nenašli cestu,možná tá dálka,nebo splněný sen..

Během týdne jsem nemohla dostat z hlavy nejlepší sex svého života. Dívala jsem se téměř na každého muže, kterého jsem potkala, a přemýšlela o tom, jestli to může být ten záhadný. Ten, který mi přivodil ten nejfantastičtější orgasmus, co jsem kdy zažila. Večer před TOU nocí jsem po příchodu z práce našla pode dveřmi podstrčený lísteček se vzkazem: Pouta budou ležet přichystaná vedle postele a okno bude otevřené.

V místnosti nech hořet deset jasmínových svíček. Na okně je balíček s věcmi. Oči budeš mít opět zavázané. Budeš stát u stěny vedle okna. Po celou dobu, co tu budu, neproneseš nahlas jedinou hlásku, jediný zvuk.

Jediným pohybem mi nebudeš odporovat. Jakmile jedna z těchto věcí nebude dodržená, odejdu a nikdy už se nevrátím, protože mi tím dáš najevo, že nejsi ta, kterou hledám a já nejsem ten, koho hledáš zase ty. Celá rozechvělá jsem se vydala k oknu. Opravdu, na parapetu ležel nevelký balíček zabalený do novin.

Nedočkavě jsem ho rozbalila. Nevím, co jsem očekávala, možná nějaký latex a kůži, ale to co jsem našla mi vyrazilo dech. Nádherné bílé hedvádné šaty bez ramínek, s kolovou sukní až na zem. Zatajil se mi dech. Opatrně jsem je položila na postel a odšla do koupelny.

Pustila jsem si sprchu a začala se mýt. Proudy vody mi narážely do těla. Jako první jsem si umyla své dlouhé černé vlasy, které se mi, mokré, dotýkaly až rýhy mezi půlkami.

Potom jsem si oholila ochlupení po celém těle a pokračovala sprchovým gelem. Začala jsem od nohou, předkloněná tak, až se mi pohupovala prsa, jsem si namydlila chodidla, prsty na nohou, lýtka i stehna. Nyní úplně vyholenému klínu jsem věnovala obvzláštní pozornost, dvěma prsty si vymyla pochvu a pokračovala přes zadek, boky, pas a břicho k prsům.

Ta byla očekáváním nalitá a pouhý dotek na bradavkách zapříčinil, že se mi hned vzpřímily. Pak ještě namydlit ruce a záda a opláchnout se. Venku z vany jsem se utřela ručníkem do sucha a na tělo nanesla jasmínové tělové mléko.

Trochu se zdráhala, ale když jsem jí vysvětlil, že je to jak 4D kino, tak přisedla blíže, olízla a na blízku už zůstala, pečlivě sledovala, jak jsem palcem tlačil na řitní otvůrek Anetky a zbytkem ruky masíroval její pičku. Adélka přiklekla a nesměle olízla, bylo vidět, že jí to zachutnalo.

Intenzivně jsem masíroval Anetin řitní otvůrek zatímco Adélka pronikala jazykem do kundičky. Sáhl jsem pod peřinu a vytáhl anální kolík, Adélce jsem nejprve přitiskl hlavu do Anetiný kundičky a poručil jí co nejintenzivněji lízat. Poslechla a lízala tak intenzivně, že jí chyběl vzduch. V okamžiku, kdy jsem jí odtáhl hlavu, otevřela pusu, aby se pořádně nadechla, a než se vzpamatovala, měla v ní po okraj anální kolík.

Pár vteřin jsem jí dávil, pak kolík vytáhl a její hlavu přimáčkl na Anetin zadek. Tlač jí jazyk dovnitř! Odtáhl jsem její hlavu a špičku kolíku natlačil Anetce do prdelky, ale hlouběji to nešlo. Bolet jí má až ten výprask, co brzy dostane. Následně jsem je vmasíroval do Anetina zadku a znovu se chopil kolíku.

Otevřela a já jí znovu strčil anální kolík hluboko do úst, až se zakuckala. Takto připravený kolíček do Anet pronikl jako nic, jakmile se Anetce sevřel svěrač kolem zúžení, zajistil jsem ho tangama. Anet byla už nějakou dobu blízko orgasmu a já jí masáží pičky pomáhal o další kroky blíž.

Její tělo se začalo chvět a v ten okamžik jsem jí přestal masírovat ale naopak co největší silou a ve vysoké frekvenci plácat po zadku. Řvala jako túr a brečela, nebylo jí to nic platné. Intenzivní výprask jí musel připadat nekonečný, i když zabral asi tři minuty, pak už i mě bolela ruka Přizvedl jsem brečící Anetce prdelku a dal jí na ní pusu a pak jsem si lehl na postel a Anetku stále ještě vzlykající utěšoval, že už to má za sebou.

Adélka to vše pozorovala trochu vyjeveně. Anet se ke mě pevně tiskla a já jí pusinkoval. Měla červený zadek, vysvobodil jsem z ní anální kolík, za což jsem dostal další vděčnou pusu. Vybídl jsem Adélku, aby si lehla k nám. Pochválil jsem jí, jak užitečný divák to byl. Anetčino přitisknuté tělo způsobovalo velmi pevnou erekci, kterou jsem hodlal použít na proměnu Adélky v ženu. Oboum přituleným slečnám jsem masíroval kundičky, aby byly pěkně vlhké a zároveň vysvětloval Adélce, jak by se tady a teď mohla stát ženou.

Až jsem jí nahlodal, že "tak teda jo, co mám dělat". Nechal jsem Adélku, aby si lehla na postel a Anetce vysvětlil, co a jak mám v plánu. Anet se posadila kundičkou Adélce na obličej a zatímco jemně lízala, svlékl jsem jí sukénku i tanga a pustil se jazykem do její panenské kundičky. Když byla dostatečně vydrážděná, zvedl jsem jí nohy nahoru, Anet si je přitáhla k sobě a vzápětí už mi ho pilně kouřila.

Nasadil jsem Adélce pevný vlhký penis na okraj pičky a jezdil nahoru a dolů, kývl jsem na Anet, která pořádně přisedla Adélku a já do ní zároveň relativně pomalu zatlačil penis.

ČESKÉ LESBIČKY CZECH CASTING VERONIKA

Vyprask lizani kundicek

Mates měl stejné přání jako já! Jsem tady a pekne nazhavena, pritel se mnou rozesel, odesel za mladsi a ja mam chut, tak co s tim provedeme? Toto se líbí 0 uživatelům. S Matesem sme se viděli tehdy poprvé a naposledy,bohužel,nějak sme k sobě už nenašli cestu,možná tá dálka,nebo splněný sen. Začala jsem ho zpracovávat, jak jsem to s rukama spoutanýma za zády nejlíp dokázala, i když mé soustředění bylo narušováno horkým jazykem v mém uchu, které střídal silný stisk zubů na mém lalůčku. Postupně jsem odvázal Markétu, která stále byla   zadýchaná a duchem nepřítomná. Sally sex sex podebrady ráda sex a nové zážitky. Obešel jsem jí a prohlížel si jí zepředu. Cítila jsem, vyprask lizani kundicek, jak má na sobě stále všechno oblečení, až na rozepnutý poklopec u kalhot. Hleda se financni otrok, ktery vi co to znamena oddanost,pokora a poslusnost!!! Sundala si kalhotky a sedla si klínem k Davidově ústům a teď mi pěkně vyliž kundičku řekla. Byl jsem úplně v transu, taková masáž se nedala dlouho nevydržet, během chvíle jsem jí vystříkal i druhou dírku… Jenom pomalu jsem se dostával do reality.