Stimulace klitorisu jak delat sex

stimulace klitorisu jak delat sex

Orální milování pokračuje hlazením vnitřní strany stehen rukou a jemnými doteky na pohlaví. To je důležité pro navození vzájemné důvěry a pro zklidnění obou milenců. Technika hlazení rukou je postupně doplněna o lehké polibky na vnitřní straně stehen až do třísel. Stydkým pyskům se zatím vyhýbejte, na ně bude čas později.

Jak jsem již uvedl, velký význam má líbání a něžné doteky ústy. Právě nyní je čas na takovéto něžné polibky. Právě to čekání na intenzivnější podněty je pro ženu nesmírně vzrušující. Místečko vedle místečka zlíbejte vnitřní stranu stehen a třísel. Postupně přestávejte s hlazením, ale o to více se věnujte polibkům. Od lehkých a hebkých polibků postupně přecházejte k polibkům spojeným se sáním a plošným dotekem jazyka v pootevřených ústech.

Něžné a později smyslné polibky vystřídejte plošným laskáním jazyka a olizováním jak vnitřní strany stehen, tak i třísel Vzrušující je, když tah jazykem je veden z jedné strany stehna přes stydký pahorek Venušin pahorek na druhou stranu stehna Postupně délku plošného olizování zkracujte, až se dostanete už jen do oblasti třísel.

Vulvu  pak olizujte od hráze směrem nahoru, k stydkému pahorku. Několikrát z jedné strany velkých stydkých pysků a několikrát po jejich druhé straně. Je to velmi příjemné a nejen pro ženu vzrušující. Je to takové hraní si s jejím očekáváním Nyní je žena zcela jistě vzrušena a s napětím očekává další něžné doteky a laskání. Na chviličku se zastavte a pak celou plochou jazyka olízněte velké stydké pysky od hráze až po Venušin pahorek.

Několikrát to zopakujte a snažte se, aby jazyk velké stydké pysky pootevřel a tah jazykem nebyl veden jen po jejich povrchu, ale i po jejich vnitřní straně, která je na dotek mimořádně vnímavá.

Vzrušením se stydké pysky  postupně zvětší a mírně pootevřou. To je přesně to, co plošnou stimulaci jazykem potřebujete docílit. Čím více bude žena vzrušená, tím snadněji se pak jazyk dotkne klitorisu , který se nachází v horní části spojení malých stydkých pysků. Je sice překryt klitoridální kapucí , ale ta se při vzrušení stahuje a klitoris zpod ní přirozeně vystupuje.

V této fázi už bude plošné lízání jazykem probíhat převážně po vnitřní straně stydkých pysků , na  klitorisu  a jemně i přes poševní vchod. Nejvíce a nejintenzivněji bude žena vnímat pomalý táhlý pohyb jazyka po zvětšujícím se klitorisu. Výhodou orálního sexu je to, že lubrikaci v počáteční fázi zajistí sliny. Čím více je žena vzrušena, tím více se na budou tvořit sekrety jejího přirozeného vzrušení. Jazyk pak muži dopřeje i ochutnat jejich chuť , což je jeden z velmi silných stimulů vzrušení pro muže.

Se vzrůstajícím vzrušením muž vnímá i charakteristickou vůni vzrušené ženy. Navíc jen jen několik centimetrů od jejího pohlaví a může proto sledovat  i všechny změny a reakce, které jeho stimulace ženě přináší. Prostě muž si při orálním sexu dopřává podněty  chuťové , čichové  i vizuální , které podněcují jeho vzrušení a dodávají mu touhu dovést ženu k vyvrcholení. Na to je však ještě spousta času a mnoho mužů si přímo vychutnává okamžiky, kdy mohou ženu ochutnat, vnímat, vidět Další techniky stimulace jazykem se už soustředí především na velké a malé stydké pysky a na klitoris.

Základní techniky orální stimulace ženy jsou popsány ve stejnojmenném článku. Nyní se zastavíme u technik, které ženu dovedou až k vyvrcholení. Článek pokračuje jako " Další techniky orální stimulace ženy ". Přejít k hlavnímu obsahu. Umění doteku Doteky a masáže Druhy masáží Co je potřeba k masáži Masážní techniky Ájurvédské masáže Erotické masáže Senzuální masáž Umění tantrické masáže. Tantrický a taoistický přístup k orálnímu milování Orální sex bylo a je možné považovat za nejjemnější techniku stimulace ženy, při které většina žen dosáhne vyvrcholení a mnohé z nich ho dokonce dosáhnou i nejrychleji.

Začínáme s orálním milováním Vhodné jsou především polohy, kdy Žena leží na zádech na posteli a muž si lehne mezi její doširoka rozevřené, pokrčené nohy, které se opírají o plochu postele. Žena leží na zádech na posteli a muž klečí před postelí a trupem leží na posteli tak, aby dosáhl hlavou mezi její doširoka rozevřené, pokrčené nohy, které žena opře o plochu postele nebo je zapře o pelest postele nebo jinou oporu.

Jinou variantou je, že žena sedí v polstrovaném křesle, nohy má doširoka rozevřené a opírá je nebo je podpírá o čalouněné područky křesla.

Ručky křesel, které nejsou čalouněné, moc vhodné nejsou protože tlačí U techniky používané při Tahitském orálním sexu žena leží na posteli, jednu nohu má podloženou polštářem a druhou má položenou na těle muže, který leží na boku kolmo k ní a jehož hlava je mezi jejíma doširoka rozevřenýma, pokrčenýma nohama Laskání vulvy jazykem , kterému se říká " Dlouhé lízání ", je technika, která začíná v dolní části vulvy, nejlépe na hrázi a postupuje po stydkých pyscích nahoru ke klitorisu.

Klitoris může lehounce objíždět jazykem po klitoridální kápi nahoru a dolů nebo v kruzích. Nesnažte se však o přímou stimulaci klitorisu. Na to je ještě čas Za vyzkoušení bezesporu stojí technika "líbání stydkých pysků" , které se někdy říká "vzrušující polibek".

Mezi malé stydké pysky můžete zavádět jazyk, jako byste se snažili o " francouzský" polibek ". Líbání malých stydkých pysků může být i velmi vášnivé, podobně jako při klasickém líbání rtů a úst ženy. Žena již bude nejspíš silně vzrušená a přirozeně zvlhnutá. Další potřebnou vlhkost pro zavádění jazyka přináší sliny z úst muže.

Na vzájemné " vzrušující polibky " navazuje stimulace poševního vchodu a hluboká penetrace pochvy jazykem. Někdy se této technice říká " orální soulož ". Klitorisu se vlastně nepřímo věnujeme po celou dobu , kdy orálně stimulujete velké stydké pysky, malé stydké pysky, poševní vchod i při hlubokém zavádění jazyka do pochvy.

I když si to přímo neuvědomujete, ke kontaktu rtů i jazyka s klitorisem neustále dochází. Není to sice přímá nebo cílená stimulace, ale i ta nepřímá má velmi kladný vliv na ženino vzrušení. Ona nevnímá, co všechno se dole konkrétně děje, vnímá však, že je to příjemné a že ji to neustále víc a víc vzrušuje Další líbání a sání už bude věnováno bříšku klitorisu.

Opatrně rty klitoris uvolněte zpod klitoridální kapuce a jemným sáním mezi rty ho opakovaně nasávejte a uvolňujte. Čím déle tuto techniku budete dělat, tím bude klitoris více prokrvený a tím bude i větší.

Sání klitorisu  podtlakem a jeho nasávání a prokluzování mezi rty klitoris dokonale uvolní zpod klitoridální kapuce a on pak bude přístupnější pro další stimulaci špičkou jazyka. Orální stimulace bříška klitorisu  se může provádět špičkou jazyka nebo plochou jazyka. Pocity, které takováto stimulace navozuje jsou jiné, ale vždy příjemné a vzrušující. Špička jazyka je přesnější a dovoluje stimulaci přesnější technikou nebo přesnou stimulaci místa na klitorisu.

Přesto, že klitoris je velmi maličký orgán, špičkou jazyka se s na něm dá velmi jemně "pracovat". Plošný dotek jazykem je silnější, přináší více celoplošných pocitů a dovoluje i stimulaci tlakem.

Vzrušení ženy stoupá a s tím také její přirozená lubrikace. Taoisté považovali vaginální tekutiny ženy za "nektar" nebo "elixír mládí". Ten měl podporovat životní energii mužů a proto se ho snažili jazykem z pochvy, neboli "nefritové komůrky", co nejvíce vylízat.

Zvláštní, jako stvořený na sexuální dráždění. Vnější část klitorisu, která se nazývá žalud, je zčásti pokryta předkožkou, stejně jako neobřezaný penis. Tělo klitorisu vede několik centimetrů nahoru a vzad, pak se rozbíhá do dvou ramen, ve tvaru písmene V obráceného vzhůru nohama. Ramena vedou kolem a uvnitř velkých stydkých pysků. Pokud si to neumíte představit, doporučujeme podívat si obrázek na www.

Australská uroložka Helen O'Connelová dokonce v rozhovoru pro BBC před časem tvrdila, že klitoris je v podstatě celá vaginální stěna a jeho velikost se může směle měřit s mužským penisem. Nejde o malý "pahorek", ale velkou horu. Také má trojúhelníkové stěny, které jsou obaleny kolem močovodu a vagíny, "tvrdí O´Connelová. Na základě těchto poznatků nepřekvapí jedno z vysvětlení vaginálního orgasmu: Klitorisu se týkají i poznatky, které vyplynuly z výzkumu súdánských žen, které podstoupily brutální faraón obřízku.

Při ní jim odstranili klitoris, malé stydké i vnitřní část velkých pysků. Z hlediska sexuality těchto žen jsou zajímavé údaje týkající se zachování sexuální potřeby, sexuálního vzrušení i orgasmu. Některé z těchto žen s odstraněným dráždičem jsou schopné vyvolat si orgasmus jen intenzivním třením "jizvy" po odejmutém klitorisu. Ženy více než stavba jejich pohlavních orgánů zajímají pocity při orgasmu.

Ty, které mají to štěstí a dokáží zažít orgasmus oběma nejčastějšími způsoby - buď jen drážděním vnější části klitorisu nebo jen vaginální stimulací - říkají, že je mezi nimi rozdíl. Vaginální orgasmus pociťuji jakoby v celém těle, kterým probíhají vlny slasti. Klitoridální orgasmus pochází pouze z oblasti kolem klitorisu.

Je to silnější a intenzivnější pocit, je to výbuch euforie, jako když vybuchne sopka. Nejlepší orgasmy prožívám při orálním sexu, jsou velmi silné a intenzivní - postupně se pocit slasti stupňuje a pak ho cítím hlavně v oblasti klitorisu. Je to divné, ale někdy mám pocit, jako by celé mé tělo zmizelo a zůstal jen ten malý kousek tam dole.

Kdyby mě někdo štípl do ruky, tak bych o tom ani nevěděla. Vše co vnímám, se vztahuje pouze k tomu centimetru nebo ještě méně masa - píše v knize žhavý sex Tracey Coxová. Co tam pak po tvrzeních Freuda, že pouze vaginální orgasmus je jediný kvalitní, že jen takto dosažené vyvrcholení svědčí o sexuální zralosti ženy! Ženy samozřejmě i jejich partneři debatují více než akademické debaty o tom, co je "lepší zralejší" orgasmus, neví, jak se klitorisu dotýkat a jak ho dráždit, aby místo výbuchu slasti nepřišel nepříjemný pocit bolesti.

Podle sexuologů zejména muži dělají chybu v tom, jakou silou a intenzitou se klitorisu dotýkají. Pokud jim žena, která se naučila správně dotýkat klitorisu při masturbaci, ukáže, jak to mají dělat, je vyhráno.

Pokud to však neví ani ona sama, je třeba zkoušet. I když máte pocit, že se klitorisu skoro nedotýká, může to být už příliš silné. Bříškem prstu, ne špičkou. Klitoris není tlačítko na výtahu. Pokud to nepomůže, nemasírujte klitoris vůbec přímo, ale pouze po stranách - pro ženu je to často mnohem příjemnější a vzrušující. A nezapomeňte na zvlhčení - slinami nebo lubrikačním gelem.

Nebo hlazení nasucho je spíše nepříjemné, ale to určitě znáte i z vlastní zkušenosti. Pokud to muži nejde prsty, může je vyměnit za jazyk, který je jemnější přirozeně vlhký. Klitoris může váš partner stimulovat i jiným způsobem než pouze jednoduchým hlazením-například tak, že udělá z prstů véčko a hladí malé pysky a klitoris zároveň a při blížícím se orgasmu může prsty spojit a intenzivně dráždit pouze klitoris.

Při tomto typu hlazení nebudete o nic ochuzena, neboť i když nehledá žalud klitorisu přímo, stupňuje se sexuální napětí v okolních svalech, a ty se pak při orgasmu uvolní nevídanou silou.

Klitoris, může muž dráždit i svými ústy, stačí, když si k tomu pustí oblíbenou hudbu, notí si "pod vousy" melodii, kterou právě slyší a přiloží rty ke klitorisu. Melodické bzučení, které mu rozkmitá celou oblast úst, se přenáší i na nejcitlivější část ženského těla. Pokud je váš partner spíše spisovatel jako zpěvák, může zase zvlhčeným prstem napsat na vaše intimní místa abecedu, či dokonce celé věty.

Samozřejmě, s milostným obsahem. Nezapomínejte na klitoris ani při souloži. Můžete ho dráždit buď přímo prsty - vhodná je na to například poloha žena nahoru, ale i speciální technikou koitálneho souosé, kterou vymyslel americký sexuolog Edward Eichel.

Při ní většina žen zažívá silný klitoridální-vaginální orgasmus, protože se stimulují tři zóny najednou - klitoris, vagína a ženská prostata, nacházející se na přední stěně močové trubice. Při této milostné poloze jsou mužské a ženské tělo rovnoběžné, muž leží nahoře a oba mají natažené nohy. Připomíná to misionářskou polohu, ale není důležitý pohyb penisu dovnitř a ven. Muž vůbec nevytahuje penis z vagíny, ale jeho kořenem se rytmicky otírá o stydkou kost, klitoris a vchod do močové trubice, kde leží ženská prostata.

V yzkoušejte to, dámy. Škoda každého dne, kdy tento úžasný orgán, který příroda nadělila pouze ženám, nevyužíváte. Katalog firem Registrace firmy. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího písemného souhlasu našeinfo. Fotografie jsou pouze ilustrativní - zdroj fotografií sxc. Žena na rozdíl od muže může dosáhnout orgasmu různými způsoby, drážděním klitorisu, vagíny, kombinovaným drážděním obou těchto erotogenních zón, stimulací prsu, líbáním nebo jen erotickou představou.

Trochu z anatomie Co je to tedy za zvláštní orgán, který ženy přivádí do nebeských výšek, a který muži nemají? Klitoridální versus vaginální Ale dost anatomie! Když je to nepříjemné Ženy samozřejmě i jejich partneři debatují více než akademické debaty o tom, co je "lepší zralejší" orgasmus, neví, jak se klitorisu dotýkat a jak ho dráždit, aby místo výbuchu slasti nepřišel nepříjemný pocit bolesti.

Přímo nebo při souloži Klitoris může váš partner stimulovat i jiným způsobem než pouze jednoduchým hlazením-například tak, že udělá z prstů véčko a hladí malé pysky a klitoris zároveň a při blížícím se orgasmu může prsty spojit a intenzivně dráždit pouze klitoris. Pokud se vám článek líbí, nezapomeňte jej sdílet Podobné články Druhy afrodisiak Za afrodisiakum je považována jakákoliv potrava. Muži i ženy toužící po větší slasti vyzkoušeli ledacos, ale Afrodisiaka - stará erotická kuchyně Také afrodisiaka, prostředky pro zlepšení sexuálního apetitu, mají svou historii.

Podle vědců je znali již staří Nadváha a sex Jak souvisí nadváha a intimní život? Nadváha se sexuálním životem může, ale nemusí souviset.

.. České paničky rodinny sex

Stimulace klitorisu jak delat sex

Orální sex bylo (a je) možné považovat za nejjemnější techniku stimulace ženy, . Čím déle tuto techniku budete dělat, tím bude klitoris více prokrvený a tím. 9. listopad Klíčová slova: sex, sexshop, erotic city, klitoris, stimulace, erotické pomůcky, hračky, erotické hračky, womanizer, prsty, VIDEO, Gábi se nebojí. Klitoris má při dosahování orgasmu prvořadý význam až u devadesát procent žen. centimetru nebo ještě méně masa - píše v knize žhavý sex Tracey Coxová . správně dotýkat klitorisu při masturbaci, ukáže, jak to mají dělat, je vyhráno.

WWW SEX CZ LIZANI KUNDICKY

Orální sex bylo (a je) možné považovat za nejjemnější techniku stimulace ženy, . Čím déle tuto techniku budete dělat, tím bude klitoris více prokrvený a tím. 9. listopad Klíčová slova: sex, sexshop, erotic city, klitoris, stimulace, erotické pomůcky, hračky, erotické hračky, womanizer, prsty, VIDEO, Gábi se nebojí. Klitoris má při dosahování orgasmu prvořadý význam až u devadesát procent žen. centimetru nebo ještě méně masa - píše v knize žhavý sex Tracey Coxová . správně dotýkat klitorisu při masturbaci, ukáže, jak to mají dělat, je vyhráno.