Venus devil gina devine

venus devil gina devine

Tři smutné zprávy - Challenger z Kovárny - musel být uspán Eleanor z Kovárny   na fotce vpravo 16 let stará. Dodatečně jsme se také dozvěděli o smrti Illusion of Innah z Kovárny , která umřela pod koly policejního auta během policejního zásahu v dubnu Cappuccino in Black z Kovárny splnil dne Ivanhoe z Kovárny - Nadějný.

Cute Black Cannibal z Kovárny - V3. Milan Black z Kovárny   - V2, res. Varlet, F malinois psi , M. Berton-Sarlat tervueren psi , Amanda Mc. Je to tak už 6. Celý výlet jsme si mírně protáhli, navštívili cestou spoustu zajímavých psů a pobyt si užili v překrásném kempu jako dokonalou dámskou jízdu: Alaia Black z Kovárny - V2, res. Sopot Agility Cup, rozh. Yessica Venus z Kovárny - Jumping Open - Magnuss Angkvist, Švédsko Ch. Yessica Venus z Kovárny - A1 - 3. Orchidea Black z Kovárny - 3.

Unai tedy patří ke skutečným "pasecím" belgičákům a ne těm "vyvoleným", co dostali certifikát neprávem jen na základě vlohové zkoušky; no ale i taková je česká kynologie: Yassi Venus z Kovárny - Agility - 7. Yessica Venus z Kovárny - 1. Orchidea Black z Kovárny - 1. Zicora Nica z Kovárny a Marie Vágenknechtová - 6. Harlem Black , Choran obrany , Ch.

Noddy Black obrany , Int. Quite Quick Lover , s. Saphir Zealous , s. Ulkaine Unique pasení , s. Yassi Venus agility, pasení , JCh. Zase překážky , Absolut Black pasení, agility , s. Decent Demon pasení , Ch. Daring-Devil du Crépuscule des Loups , s.

Bjarkarima Vega 14 let stará , Další psi: Konečně po dlouhé době aktualizace: Zvládli jsme se psy jednu výstavu, skvělou pasecí intenzivku pro Kovárníky díky Janě Sommrové , dva dny na obranářském víkendu, dvě krytí a pak bez psů jako rozhodčí jsem si střihla finskou speciálku. Srpen bude taky akční: Koncem července jsme zrealizovali dvě spojení. Druhé krytí naší pětileté Phenny s. Perfectly Unique z Kovárny a první krytí její čtyřlené polosestry Vaori s. Vaori Waikiki Black z Kovárny.

Pro Phennu jsem vybrala Ch. Elyose du Moulin du Verger a to především s ohledem na očekávané sportovní využití. Oba rodiče plánovaného vrhu mají totiž úplně fantastickou nekonfliktní, přátelskou, temperamentní povahu, jsou fanatičtí aportéři a mají velký kořistnický pud.

Přestože Elyos má částečně francouzskou ringovou krev dlouhodobě nejúspěšnější ringové CHS du Musher , má stále velmi slušný exteriér a tak věříme, že štěňátka budou vhodná i k výstavám. Očekáváme pouze sytě rudá štěňata s velkou maskou. Pro Vaori jsem hledala psa klasického typu a s ne úplně "profláklou" krví.

Anglického Archieho Wolf Walkera sleduju již několik let. Přestože má v PP i Rivala, u štěňat bude až na 4. U štěňat tedy očekáváme snazší zapojení do chovu díky odlišnějí krvi.

Archie i Vaori mají temperamentní a pracovitou povahu, proto očekáváme štěňátka vhodná i pro sport. Více informací na stránce štěňátka. Perfectly Unique z Kovárny - oči opět OK s. The Black Speed z Kovárny se už zotavuje ze selhání štítné žlázy 9 let stará , Yamin z Kovárny je bohužel postižen osteosarkomem rakovina kostí 8 let starý Nově byli uchovněni: Hamada Black z Kovárny - VN2.

Cappuccino z Kovárny - VD4. Cappuccino z Kovárny - V2. Igneous Innah z Kovárny - V2, res. Na této výstavě jsem posuzovala feny Tervuerena a jsem moc ráda, že jsem mohla po letech zase potkat všechny tři kluky a že mi majitelé Distant přivezli "Jazz" ukázat. Indiana Black z Kovárny - 2. Jan Egil Eide Ch. Yethro Saphir z Kovárny - LA2 - 1. Yassi Venus z Kovárny - 1. Spousta nových fotek našich odchovů: Hugo Black , Ch. Once More Black , Absolut Black , s. Alaia Black pasení ,  s.

Eleanor 16 let , Valentino 9 let , s. Venus Innah pasení, portréty - 9 let , Ydole obedience , Int. Quite Quick Lover , Int. Relight My Fire pasení , s. Saphir Zealous pasení, obrany, portréty , s. Ulkaine Unique pasení, portréty , s. Yassi Venus agility, portréty, pasení , JCh.

Yethro Saphir portréty, agility , Ch. Zase portréty a pasení , Ch. Apricot Amber portréty a pasení , C'Ya Soon! Dashur Djalli obrany, pasení a portréty , JCh. Daybreak of Venus , Ch. Divine Venus portréty, obrany a pasení , Ch. Daring-Devil a jeho potomci: Jolly Kwanah , Kl.

Falco z Chotyně a Tervuereni: Otec našeho budoucího vrhu: Přidány stránky vrhu CH a vrhu I. Divine Venus z Kovárny - V2, res. Zephyr Uphen z Kovárny. Yethro Saphir z Kovárny - A1 - 5. Zatím jen první část našich odchovů: Noddy Black výcvik obran , Orca Black , Ch. Sofia de la Foret de Bizy téměř 12 let Otcové našich vrhů: Revloch Zidane , R. Tak nějak nestíhám zase aktualizovat: Ráda vzpomínám na výcvikový víkend, kde jsem bohužel musel odjet po dvou dnech díky pracovním povinnostem, ale bylo to i tak super a pejsci si zas pomalu po roce mohli zakousat.

Video sestřih z obran zde. Všechna štěňátka z I vrhu jsou už dávno v nových domovech. Pokud máte zájem o štěňátko, podívejte se na naše plány a nebo na vrhy ostatních chovatelů. Unai se po operaci zotavila výborně a my doufáme, že celá nešťastná událost nebude mít trvalé následky. Je tedy jasné, že Samko nese vlohu pro relativně vzácnou recesivní černou barvu alela a. Další nositel této vlohy z. Argent Brut z Kovárny má tentokrát na Slovensku jen samé terváky, Black Bandit z Kovárny - V2, res.

Saphir Zealous z Kovárny - V2, res. Zase z Kovárny - V2, res. Nejlepší chovná fena - 1. Venus Innah z Kovárny nahlášená jen na sobotu, 4 chovné feny Nejlepší chov. Black Bandit z Kovárny , Ch. Daybreak of Venus z Kovárny - BH Glabazňa Pretty Unique z Kovárny - sobota: Agi - disk, Jump - 6. Decent Demon z Kovárny - BH, 54b. Znova z Kovárny - FPr1, 70b. Yethro Saphir z Kovárny - účast LA1 - disk Yassi Venus z Kovárny - Jump 2.

Yessica Venus z Kovárny - A1 - 4. Alaia Black z Kovárny - OB-1, 3. Gwyneth Black z Kovárny získala selekci práce. Podmínky aktuálně plní také Int. Zealous Juvell z Kovárny. Obranářský víkend Litice Giro z Kovárny - obrany, 6 měsíců starý , Gangster z Kovárny - poslušnost, 7 měs. Gratulujeme našim úspěšným reprezentantům na Mistrovství světa BO!

Akce se zúčastnily čtyři naše odchovy: A3 Kara Nica z Kovárny za český Agility tým si vedla fantasticky, probojovala se do finále a své loňské umístění v něm ještě o Stala se tak opět nejúspěšnějším českým reprezentantem agility na tomto mistrovství. Alaia Black z Kovárny za český Obedience tým skončila v dvoukolovém závodě celkem devátá v kategorii OB1, v obou kolech obhájila zkoušku a v druhém dokonce na výborně se 4. Všechna štěňátka po Gině a Herovi jsou v nových domovech.

Stránku CH vrhu přidám brzy. Štěňátkům z I vrhu je 6,5 týdne a mají se čile k světu. Video z 6-ti týdnů zde a spousta fotek zde. Ve vrhu máme jednoho volného rezavého kluka. Štěníci mají velmi dobrou povahu, budou vhodní ke sportům. Tím bohužel výčet dobrých zpráv o našich štěňátkách končí. To se dařilo a pravidelné kontroly dopadaly skvěle - stejně jako ta poslední, jen pár dní před osudovým dnem.

Minulé pondělí se však Unai probudila s horečkou a ani rychlý zásah veterináře už nedokázal štěňátkům pomoci - byly již v rozkladu. Je nám to všem nesmírně líto, ale i taková je někdy příroda: Daring-Devil se stal otcem dalších tří vrhů - Jyotika Alta Escuela a Saphir Zealous z Kovárny se narodili Zatím se mu vede poměrně dobře. Cute Black Cannibal  z Kovárny - V1. Yassi Venus z Kovárny - V1. Apricot Amber z Kovárny - V2, res.

Quite Quick Lover z Kovárny - V2. Azure Arrow z Kovárny - V2, res. C'Ya Soon z Kovárny - V2. Vaori Waikiki Black z Kovárny - V2, res. Venus Innah z Kovárny - V1. Zealous Juvell z Kovárny - Canisterapeutická zkouška. Yethro Saphir z Kovárny - sobota: Tréninky obran - Giro z Kovárny - 6 měs.

Štěníci po Gině a Herovi pěkně rostou a prospívají, až na nejmenšího pejska, který svou bitvu bohužel nezvládl. Máme tedy 2 kluky a 4 holky, všechny náramně zrzavé a zvědavé: Nové fotky přidávám do alba na Facebooku. Taky Lili Really porodila.

První březnový den spatřil světlo světa jeden černý kluk, jedna černá holky a dva rezaví kluci. Pro Lili i pro Alenu to byla premiéra, ale obě si poradily dobře: Navyše i keď sú bratia dosť dodriapaný aj po ksichte,v ďalšej časti sú to opäť sladký napudrovaný chlapci bez žiadnej jazvy či škrabanca. Výnimkou sú posledné dve časti a začiatok 2. Provozovatel a redakce Reklama a marketing Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů Vývojáři Napište nám.

Server hosting zajišťuje VSHosting s. Uživatelská zóna Přihlásit Registrovat Ztracené heslo. Chceš se technologicky podílet na vývoji ČSFD. Pokud ovládáš PHP, jsi zodpovědný a rád se učíš novým věcem, pak hledáme přímo tebe! Lovci duchů - Série 1 série. Christopher Lennertz , Jay Gruska.

Komentáře uživatelů k sérii 4 seřadit podle počtu bodů uživatele seřadit od nejnovějších po nejstarší seřadit podle hodnocení. Fanklub filmu žádní fanoušci. Provozovatel a redakce Reklama a marketing Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů Vývojáři Napište nám Server hosting zajišťuje VSHosting s.

.. Venus Innah 69 sex ceske lezbicky Kovárny nahlášená jen na sobotu, 4 chovné feny Nejlepší chov. Zephyr UphenZest Uphen. Pro Phennu jsem vybrala Ch. Pro Lili i pro Alenu to byla premiéra, ale obě si poradily dobře: Přesto, pokud to některým z vás nestačí, prozradím ještě jedno malé tajemství: Jako Radiohead vystupovala od roku Pokud se přesuneme do zemí Jižního kříže, lze do AOR částečně počítat i průměrnou australskou partu The Sherbscož nebyl nikdo jiný než přejmenovaný band Sherbet. Jednalo se samozřejmě o soubor Stromboli kytaristy a skladatele Michala Pavlíčka se zpěvačkou Bárou Basikovou. Lutin z Kovárny kryl ve dnech Yessica Venus z Kovárny - 1. Dva bratři, lovci duchů a démonů. A opět — všem příznivcům sedmdesátkové muziky jest možno vřele doporučit.

Venus devil gina devine

FOOT FETISH PRAHA EROTIKA

Ceske zrale zeny privat ostrava