Doma sex holčičí prsa

doma sex holčičí prsa

Uchopila mě za trčící ocas, lehce mě pohonila a poslala mě čekat do vany. Byl jsem tak omámen, že jsem jí poslechl a vzrušený čekal, co se bude dít. Lucka si odskočila do kabelky pro sponu do vlasů. Po návratu do koupelny mě přišla políbit do vany, pak si stoupla před zrcadlo a jedním tahem ze sebe spustila šaty. Byl na ní nádherný pohled, přímo pro bohy. O tom, že má sexy tělo jsem nepochyboval už z dob naší spolupráce na její diplomce, ale nikdy jsem nečekal, že se jím budu jednou takhle kochat.

Lehce bokem ke mně stálo nádherné dlouhonohé blonďaté stvoření. Lucka si vychutnávala tento pocit, kdy ji hltám očima a jako by nic si dávala své zlaté vlasy do drdolu, aby si je později nenamočila. Já jsem pozoroval její krásně opálené tělo. Měla drobná prsa, těž snědě opálená, která podle hrotících se bradavek prozrazovala nemalé vzrušení. Ve světle svíček byly krásně díky stínům vidět všechna Lucčina žebra, což zdůrazňovalo fakt, že na jejím těle se nenachází žádné tuky navíc.

Na sobě měla stále punčochy a tanga — to ještě více zdůrazňovalo délku jejích nohou. Nevydržel jsem se na Lucku nečině jen dívat, sedl jsem si na vanu a začal si honit čuráka.

Pozoroval jsem její reakci. Lucka se mi začala dívat do očí a při tom si rychle srolovávala punčochy. I já jsem se jí díval do očí a stupňoval rychlost honění. Stále jsme se dívali do očí, musely to být až zvířecí pohledy. Ani jsem pro tento pohled nebyl schopen zahlédnout, jak si Lucka servala kalhotky. Přispěchala ke mně, klekla si před vanu a chytla mi obě ruce. Tak, tak, že jsem udržel rovnováhu. Lucka se předklonila a vzala si můj ocas do pusy. Obemkla jej rty, a aniž by se dotkla žaludu jazykem, jezdila po něm pusou.

Já byl v sedmém nebi, myslel jsem, že mi snad praskne a očekával jsem brzké vyvrcholení. Ani jsem necítil, jak mi Lucka drtí ruce a čekal jsem na první výstřik. Lucka to včas vycítila a přestala na něm pracovat pusou. Přiblížila se ještě více ke mně a začala mě lechtat bradavkou na žaludu a při tom jazykem vnikat do pupíku. To už jsem nevydržel a explodoval.

První výstřik se Lucce rozmázl od bradavky až ke krku, druhý si nasměrovala na prsa a další už chytala do pusy. Při tom mi až bolestně mačkala koule, jako by si myslela, že toho vysaje víc. Pak mě Lucka políbila. Jaké bylo mé překvapení, když začala z jejich úst do mých pouštět mé sperma.

Nečekal jsem to, bylo to poprvé, co jsem jej ochutnal, ale po takovém zážitku s Luckou bych udělal cokoliv. Zvedli jsme se a přitiskli k sobě. Její prsa, namazaná mojí šťávou, báječně klouzala po mé hrudi.

Já jsem se lehce třásl odeznívajícím vzrušením. Lucka se také třásla, ale spíše zimou. Společně jsme si vlezli do vany. Nejprve já a pak zády ke mně si přisedla Lucka: Musela mít pokrčené nožky, abychom se tam oba vešli. Lucka se o mně pohodlně opřela, zavřela oči a vrněla jako spokojené koťátko.

Já jsem zabořil nos do jejích vlasů a vychutnával tu vůni a kochal se pohledem do zlaté hřívy. Voda trochu vychladla, tak jsem začal sprchou připouštět teplou vodu.

Nejprve jsem Lucce omýval z vody trčící kolena a pak jsem jí teplou vodou oplachoval přes šíji celý hrudník. Jednou rukou jsem jí sprchoval prsa a dlaní druhé ruky jsem je masíroval.

Lucce se to líbilo, neboť se začala vrtět a zadečkem se třela o můj opět stojící ocas. Sprchou jsem sjel Lucce mezi nohy a přimáčknul jsem sprchu Lucce na kundu. Přidal jsem proud vody a druhou rukou jsem kroužil Lucce po bříšku, které se v pravidelných intervalech nadzvedávalo. To bylo znamení přicházejícího orgasmu. Sprchu jsem zaklínil pod Lucky prdelku a uvolněnou rukou se dostal k poštěváčku, který jsem začal laskat. V Lucčině píče bylo tepleji než ve vaně a prstíky mi tam klouzaly jako po másle.

Lucka začala sebou strašně šít, až se vlny pěny přelévaly přes okraj vany. Abych si ji na sobě lépe udržel, musel jsem se jí lehce zakousnout do krku. Na to zareagovala stisknutím nohou k sobě a velkým orgasmem, při kterém mi drtila ruku v jejím klínu.

Když se Lucka uklidnila a přišla zpět k sobě, tak jsem vypnul sprchu a užívali jsme si avizovanou relaxaci ve vaně. Nevím, jak dlouho jsme takhle téměř beze slov odpočívali. Lucka mě hladila po nohou a pak se rukou za zády přesvědčila, zda to, co jí tlačí do prdelky, je opravdu můj čurák. Chvilku mi jej hladila a pak mi řekla, že je už celá rozmočená a že chce ven z vany.

Moc se mi vzrušenému z vany nechtělo, ale bez Lucky se mi ve vaně být také nechtělo. Následoval jsem Lucku z vany. Crčela z nás voda jak z hastrmanů. Všude různě na zemi před vanou byly rozházeny hotelové ručníky, tak jsme ani uklouznout nemohli. Když jsem chtěl nějaké sebrat, abychom se měli do čeho utřít, Lucka mě povalila na zem a položila na lopatky.

Rozkročila se nade mnou a já nevěřil svým očím. Teprve nyní jsem si všimnul zlatého řetízku kolem kotníku, ale to hlavní co jsem teď viděl, byly nade mnou se tyčící dvě krásné dohněda opálené rovné dlouhé nohy, sbíhající se v růžové zlatými chloupky orámované kundě. Při tomto pohledu mi ztvrdnul, jako kdyby byl z kamene. Lucka si na mě klekala a tím se její orosená píča stále více rozevírala a přibližovala ke mně.

Když dosedla čelem ke mně na hrudník, úplně to mlasklo a já cítil, jak se z její kundy ke mně rozlévá teplo. Chytil jsem Lucku za boky a ta se jen blaženě usmívala a ptala se, čím chci její píču ochutnat. Dal jsem přednost jazyku, páč jsem tušil, že si čurák s její píčou na své ještě přijdou. Lucka se zaklonila, přistrčila mi kundu k puse a zapřela se vzadu rukama.

Když jsem ucítil její vůni, sběhly se mi sliny a já na nic nečekal. Nejprve jsem Lucku lechtal jazykem kolem celý její svatyňky a pak jsem začal lehce přejíždět přes stále se rozšiřující puklinku.

Lucka byla celá napjatá a sotva jsem se jazykem dostal do ní, celá se otřásla a přitlačila na můj obličej. Ještě chvilku jsem v ní kmital jazykem, a když začala zrychleně dýchat, vcucnul jsem si její poštěváček mezi zuby. Sál jsem jej a tepal špičkou jazyka. Po malé chvilce to na Lucku přišlo a do mých úst se řinula její šťáva. Pak se Lucka sesunula na zem vedle mě a chvilku jsme odpočívali. Když jsme vychladli, tak jsme se přemístili do prostorné postele v pokoji.

Schovali jsme se pod deku, líbali a intenzivně k sobě tulili. Když se Lucka zahřála, tak zmizela pod dekou a já cítil, jak mi sjíždí jazykem od krku, přes hrudník, pupík až do rozkroku. Opět jsem cítil Lucčiny rty na svém žaludu. Chvilku mi jej takhle zpracovávala a pak jsem opět ucítil, jak se její jazyk šine zpět nahoru k mým ústum. Přitom neopomněla mě polechtat svými bradavkami. V momentě, kdy se naše ústa spojila v polibek, proniknul můj žalud do Lucky. Bylo tam nádherně vlhko a teplo.

Lucka se zavlnila a rozjela nádherný koncert jejího těla. Prozradila mi, že takto to má nejraději a že tím zúročuje nabyté zkušenosti z břišních tanců. Taky mi řekla, že by ráda cítila můj výstřik v sobě a že používá antikoncepci. Nechal jsem tedy vše na ní a vychutnával jsem si její taneček na mně. Dělala to nádherně, třela se o mně snad ze všech stran a všemi možnými způsoby zvyšovala mojí rozkoš.

Díky stále měnícímu se stylu jízdy na mně se mi, bohužel brzy, začínalo zatmívat před obličejem a následoval mohutný výbuch. Lucka však nepřestala, pouze nejprve zpomalila, pak se přestala pohybovat po mém ocasu a začala mi jej píčou mačkat a třít se podbřišky. Docílila tím toho, že mi vůbec nezměknul a stále v ní mi stál jak svíčka. Byl jsem vcelku překvapen, ale nedával jsem to na sobě znát. Tahle smyslná kočka si zase na mě přilehla, líbala mě na krku, lechtala vlasy a vrněla jak spokojená kočka.

Já byl stále při síle a v ní. Překulili jsme se, já jsem se nad ní nadzvedl, abych si ji labužnicky pod sebou a napíchnutou prohlédl. Ona se usmála a párkrát mi jej v sobě zmáčkla, aby mi dala najevo, že není tak bezbranná. Přilepil jsem svá ústa na její a začal pomalu přirážet. Naše tempo se začalo zrychlovat a já abych vydržel s dechem, musel jsem náš polibek přerušit.

Když jsem se nadzvedl, tak jsem začal dlaněmi zpracovávat její drobné prsa. Lucce se to líbilo, tak jsem přitvrdil jak pohyby, tak i v mačkaní prsou. Lucka začínala být v transu, já očekával její orgasmus. Nedal na sebe dlouho čekat, její kunda se v pravidelných intervalech silně stahovala a já do ní bušil ze všech sil. Byl to skvělý zážitek pozorovat Lucku a cítit její reakce. Když orgasmus odezněl, tak jsem z Lucky slezl, lehl jsi vedle ní, přitulil si ji k sobě.

Stále měla zavřené oči a úsměv na tvářích. Bylo mi strašně fajn. Nedalo mi to a začal jsem Lucku hladit. Když jsem se octl rukou v jejím klíně, nevěřil jsem, kolik šťáv se z ní řinulo. Začal jsem ji roztírat po vnitřních stranách stehen a jak Lucka dávala nožky od sebe, bylo šťávy víc a víc.

Začal jsem šťávičku lehce roztírat i po Lucčině análku. Když jsem si v ní namočil prsty a začal ji promazávat análek, otevřela oči a já v nich viděl obavy, strach, ale i touhu poznání. Nepřestával jsem a lehce a pořád jsem jí tlačil na svěrač. Za chvilku povolil a můj ukazováček se ztratil v její prdelce. Lucka vydechla a bylo vidět, že to bylo poprvé a že se jí snad i trochu ulevilo. Začal jsem prstem v prdelce lehce pohybovat, a když jsem viděl, že Lucka zase zavřela očka, tak jsem druhou rukou začal dráždit její píču.

Byl to takový ten koncert pro dvě ruce, dvě dírky a jedno tělo. Lucce se to opět líbilo a po chvilce začala ještě sama přirážet na mé prsty. Chvilku jsem Lucku takto ještě masíroval a pak na ní přišel nádherný a dlouhý orgasmus, který ji velmi vysílil. Stejnak není co držet, takže jsou vám k ničemu. Na plavečák vás v jednodílných plavkách nedostanou ani párem volů.

Ten pocit, když si do kabinky smutně nesete velikost A… a nakonec zjistíte, že vlastně potřebujete AA. Kámošky s prsama vás přesvědčují, že vám to hrozně závidí. A vy jim to nežerete. Zas na druhou stranu, záda vás rozhodně nebolí…. A nemusíte se stresovat s tím, že by se vám třeba jednou něco vytahalo. Koneckonců, mužskýho jste si taky nevybrala podle velikosti jeho výbavičky. Takže jakýpak copak, malý prsa jsou super — a basta! Kdyby Avengeři byly Avengerky. Japonci soutěží o to, kdo má hezčí zahrádku ČiliChili Blog 18 věcí, co znaj jenom holky, který maj malý prsa.

Prej, že co je malý, to je taky milý. Jenže všecko má svý pro a proti. Čtěte, co zná každá, které pánbů do dekoltu nenadělil. Zuzana Košutová Autor Zuzana Košutová. Blog 13 pražskejch věcí, který v bedekru nenajdete. Všechny články od autora.

Jenže to už byste fakt byla za přistávací dráhu… Takže ten kus vyztužený látky pro jistotu taháte i pod pyžamo, když jedete s kámošema na chatu.

. Rodinný sex seznam pornohereček Průměrně velké, lehounce povislé, bradavky směřující do stran. Já jsem se na ní nemohl vynadívat. Povídka pochází z volných zdrojů internetu, autora se nepodařilo dohledat. Šukání chlupaté kundy mladé učitelky Petry. Potom si přišla pro mě. Schovali jsme se pod deku, líbali a intenzivně k sobě tulili. Kulaté, pevné, spíše větší, silikonové. ČESKÝ VELKÝ PRSA 71 - Martina. tridemtour.eu Jejich zboží se mění každý nesnesitelné úrovni, Marianka na mě doslova visí a to i když je doma tatínek. duben super kozičky, hned bych si s nima pohrál a udělal se mezi ně. divoch miriamarty · 12 · 5. Waw super!&# leden Na sex doma v této kategorii naleznete labužnická orgasmy videa. (orgasmy - mokré orgasmy - ženské orgasmy - uspokojení dívek - holčičí.

INZERATY NA SEX SEX MATURE

Doma sex holčičí prsa

: Doma sex holčičí prsa

Privat třebíč sex privat olomouc Freefotocz sex praha 6
Vyprask rakoskou chlupata vagina 881
NABIZIM SEX SEX OTROKOVICE Vystříkaná kunda Šukání s mladou Odpaněná prdelka - Amatérky a sex. Byl na ní nádherný pohled. Měla decentní make-up, šedozelené oči stále zářily a při mluvení prosvítaly bělostné zoubky. Lucka si na mě klekala a tím se její orosená píča stále více rozevírala a přibližovala ke mně. Lucka se nebránila — asi přestala vnímat čas. Populární diskusní server Nornik. Fan club českých sex zlin fantasy swingers - porno videa a erotické fotky ze sexu doma v českých ložnicích.
Doma sex holčičí prsa 487