Amateri com erotické příběhy

Chvíli jsem se ještě hladila po těle pod tílkem a po nohách, ale krátce po tom, co jsem zavřela oči, jsem o sobě už nevěděla. Zdál se mi sen. Šla jsem, nevím kam, asi kam mě nohy nesly. Dorazila jsem ke dveřím a až tam jsem si uvědomila, že jsem uvnitř místnosti. Do současné práce jsem nastoupil zhruba před dvěma roky, bylo mi tehdy 30, byl jsem svobodný, nezadaný, bez závazků. Nastoupil jsem do kanceláře, o kterou jsem se dělil jen s jednou spolupracovnicí, jmenovala se Pavla.

Kancelář ředitele byla hned vedle, v budově byla ještě jedna kancelář, kde sídlila naše další kolegyně Jana, zbytek zabíraly sklady. Zástupce ředitele se svou asistentkou byli v naší pobočce v sousedním městě. Nevěra , Orál , Školačky , Šukačky. Pokaždý, když si na to vzpomenu, tak mi tělem projede vrušení a zvlhnu.

V hlavě mi zní song od divokého západu - prošukaná noc mě hřeje víc, než pětiletá whisky a mám co dělat, abych si to nezačala dělat ve studenský pracovně, kde vlastně celá historka začíná. Můj spolužák je děsně sexy, takovej ten nevinnej koloušek k sežrání, kterýho si prostě musíte dát na TO DO list: Nebylo úplně snadný ho sbalit, ale snaha se vyplatila. První sex , Školačky , Šukačky , Teen. Blížil se konec školního roku, a tím již pravidelně pořádaná akce místní umělecké školy, tedy závěrečná besídka a představení všech oborů, které se na ZUŠ vyučují.

Tou dobou mi bylo 18 let a moje sestra, která měla na besídce vystupovat se svým baletním souborem byla o 5 let mladší než já. Jako správný a hodný brácha jsem šel sestru doprovodit a pomáhal jsem jí s věcmi. Když jsme došli do šatny, ostatní děvčata se již připravovala na vystoupení, začínala se protahovat a nacvičovat některé kroky. Když jsem z šatny odcházel, ve dveřích jsem potkal jednu ségřinu kamarádku z baletu. Celá utahaná z celodenního lyžování čekala před horskou chatou na svou spolubydlící, jak se domluvily a oklepávala si sníh ze snowboardu.

Najednou jí zazvonil telefon. Byla to její spolubydlící, která jela ráno nakoupit a mezitím silnice namrzly tak, že není možné, aby do večera přijela, ale už zavolala bratrovi, který je zrovna ubytovaný v chatě vzdálené asi deset kilometrů a ten by ji měl každou chvíli vyzvednout.

Čekala další půl hodinu, pomalu se začínalo stmívat, byla promrzlá až na kost a v duchu proklínala zledovatělé silnice, když vtom uslyšela přibližující se zvuk motoru a za chvíli už na zasněžené příjezdové cestě zastavilo obrovské terénní auto. Submisivní , Šukačky , Zralé ženy. Mal som 21 a byval som v bytovke s dalsimi 2 kamaratmi. Ako student vysokej skoly som dost casto spaval so spoluziackami, ale to co sa mi stalo sa s tym nedalo porovnat.

Jedneho dna ked som skoncil v robote tak som vo vytahu v bytovke stretol nasu susedku Zuzku. Bola to 35rocna mamicka. Zuzka bola spinavy blond, merala asi cm a stale mala dobru postavu, roky sportu v mladosti zanechali stopu.

Prsia som odhadoval ze ma zhruba 3kya jej zadok vekom nabral velkostou iba na krase. Vzdy som ju povazoval za pritazlivu na svoj vek, ale nikdy som ani nic neskusal kedze ma ani nenapadlo ze by sa ona na mna pozerala takto pozerala. Orál , Šukačky , Zralé ženy. Tento zážitok sa odohral cez moje letné prázdniny, keď som mal 16 rokov. Skončil som základnú školu a prázdniny som mal stráviť jeden mesiac s otcom.

Často som sa nudil, veľa kamarátov som u otca nemal, lebo som tam trávil málo času, keďže som zverený do starostlivosti matky. Za pultem nikoho neviděl, přesto slušně pozdravil a vkročil do útrob obchodu. Procházel se mezi regály, prohlížel krabičky se zbožím a přemýšlel, co by mohl koupit. Na chvíli se zasnil a nevšiml si, že taškou zavadil o vystavený kus zboží. Až když s ránou dopadl na zem, probral se […] číst.

Právě začínaly úvodní titulky, když se pohodlně usadili do poslední řady kinosálu. Magda se Tomovi schoulila do náruče a čekali na spuštění filmu. Když byli asi ve třetině, Tom stále častěji začínal přejíždět Magdě po prsou, po bříšku a vždy směřoval dál až k jejímu rozkroku. Dělala, jako by se nic nedělo, přitom tajně doufala, […] číst. Dvaadvacetiletý syn odešel do školy na zkoušku a jeho přítelkyně osaměla v prázdném domě jeho rodičů.

Vykoupala se, oholila si nohy do hladka, navoněla se a čekala na chvíli, kdy její milý dorazí domů. Úpravě svého vzhledu věnovala patřičnou péči a nemohla se dočkat, až ji její přítel vezme do náruče a vychutná si její […] číst.

Jako by toho nebylo málo, na zahradě zaparkovalo auto a zvuk podpatků se rychle přibližoval k domu. Když manželka nevěrníka a matka nic nechápajícího syna vešla do domu, nevěřícně zůstala stát v úžasu. Nikde nikdo… Až když prošla celý dům a zabloudila i do sklepa, našla manžela ležet na podlaze v kaluži krve.

Nebyl schopný […] číst. Jsem v práci a ještě dlouho tu budu. Po celodenním lyžování se Martina s Tomášem procházeli po nočním městě. Ruku v ruce procházeli uličkami, když vtom sebou Martina začala nápadně šít a táhla Tomáše zpět k hotelu.

Zeptal se, co se děje, protože nechápal náhlý zvrat v jejím chování. Vyrazili do divočiny brzy ráno. Fotograf si tentokrát přál spolupracovat pouze s modelkou, proto si nemohl vynachválit svěží dámské tělo na sedačce spolujezdce. Dvacetiletá vysoká brunetka dosedla, zapnula si pás a rozjeli se.

Hodně se snažil přemáhat a koncentrovat se, aby mu pohled nesklouzával k ženinu přitažlivému tělu, ale v jednom z mnoha letmých pohledů […] číst.

Druhý Ital, který ještě před chvílí stál ve dveřích, si kleknul k posteli a roztáhl dívce nohy. Položil si je na ramena a pěkně od okraje začal lízat její mušličku. Chtělo se jí křičet vzrušením, ale protože měla v puse druhou chloubu, kterou musela uspokojit a kouřit podle tempa, které Ital určoval, jen se slastně […] číst. Prázdniny se rozjížděly plným proudem a dvě nejlepší kamarádky stály vedle sebe na letišti.

Vyhlížely číslo letu, které zanedlouho odlétalo směrem do teplé Itálie. Opálení plavčíci a číšníci, sympatičtí lidé, všude zábava a veselo. Přesně po tom obě rebelky toužily a nemohly se dočkat, až poznají bujarý noční život.

Když se konečně ubytovaly, pomalu už […] číst. Všichni pasažéři byli pohodlně usazeni, když autobus vyjel z perónu. Mladinká stevardka se nervozitou ještě nestihla vzpamatovat, když dosedla do sedadla vedle řidiče a spustila úvodní řeč do mikrofonu.

Byla to její první jízda a chudinka přesně nevěděla, co dělat. Ještěže řidič byl tak ohleduplný a se vším se jí snažil mile pomoci. Možná až […] číst. Auto zastavilo na prašné cestě.

Řidič vystoupil a z kufru auta vytáhl velkou tašku. Z auta vykoukla hnědá hříva, která se ihned poté zase schovala. Řidiči tedy nezbylo nic jiného, než ji násilím z auta […] číst. Výtah sebou prudce cukl a zůstal stát.

Cestující se snažili mačkat veškerá tlačítka, která šla, ale nic z toho nepomohlo. Ani na čísle tísňové linky se nikdy neozval, možná tím, že byl nedělní večer a město osiřelo. Mladík z pátého patra šel vyprovodit svou dívku a žena, která bydlela úplně nahoře, se nejspíše vracela ze […] číst. Máme chvíli času a pacienti nikde, směna za chvíli končí. Posadila se na stůl s ladně pokrčenou nožkou a pomalu si začala svlékat punčochové […] číst.

Když dorazili na místo, již se stmívalo. Slunce v poušti zapadá o mnoho déle, proto věděli, že za chvíli budou nevratně zahaleni do temné noci. Skupina turistů se proto pomalu rozešla do svých bungalovů, aby přečkali dobrodružnou výpravu v poušti. Jen jediná mladinká turistka ještě neměla tušení, co ji čeká. Přes den pokukovala po dvou […] číst. Netrvalo dlouho, a léto skončilo. Obě dívky se chtě nechtě musely rozloučit, ale to ovšem netušily, jaká překvapení je potkají.

Týdny ve městě ubíhaly a smutek se pomalu vytrácel. Až jednoho dne mu mělo být učiněno za dost. Pavla zrovna stála u pokladny, když vedle sebe uslyšela povědomý hlas. Pro dnešek máte dost, za hodinu se sejdeme u ohně. Vodácký kurz teprve začal, a už skoro nikdo neměl sílu na další den plný přísného tréninku.

Když den končil, všichni si oddychli a těšili se na večer, který jim tvrdou dřinu zpříjemňoval.

. Když konečně po všem tom lízání a dráždění mělo dojít na věc, přiznám se že jsem nebyl plně připraven, a protože ona dáma nerada kouří, musel jsem se ještě připravit a při tom pokračovat v předehře. Strach vystřídala rozkoš a i píča to dávala vědět. Přesně po tom obě rebelky toužily a nemohly se dočkat, až poznají bujarý noční život. Vystoupil jsem první a šel do svého pokoje. Okamžitě jsem cítila jeho prsty, jak zajely hlouběji, až na můj poštěvák, přes který lehce přejely. Měli jsme vypitou již třetí láhev sektu a naše povídání se dostalo k tématu sex. Přepsat Výchozí Do oblíbených. Opálení plavčíci a číšníci, sympatičtí lidé, všude zábava a veselo. Bylo to moc, moc příjemné a trošku jsem pootevřela stehna. Nové Popularní Nejžhavější Trendy.

Amateri com erotické příběhy

Amateri com erotické příběhy